Fotografia z sercem

Portfolio

Witajcie w zakładce PORTFOLIO. Aby ułatwić Wam przeglądanie wszystkich historii, zostały one podzielone na sześć kategorii.

Plener Ślubny

Fotografia ślubna to wdzięczne dla fotografa zlecenia. Daje wiele możliwości. Towarzyszę parom w wyjątkowych dla nich chwilach. To czas, kiedy dwoje ludzi postanawia być ze sobą na dobre i na złe, czas w którym sakramentalne tak zwiąże ich na całe życie. Wyjątkowość tego czasu trzeba pokazać w wyjątkowy, niepowtarzalny sposób.

Portret

Portret jest dla mnie tą dziedziną fotografii, która pokazuje wnętrze człowieka. Mówią, że w oczach ukryta jest dusza. Dlatego portret, ale portret prawdziwy. Im prostszy, tym wspanialszy.

Reportaż Ślubny

Fotografując ten wyjątkowy dzień w życiu pary młodej: ślub i wesele, uwielbiam dostrzegać nawet najmniejsze szczegóły. Wiem, że to one tworzą wyjątkowość zdjęć. Jako fotograf ślubny koncentruję się na momentach tego dnia.

Sesja Brzuszkowa

Uwiecznij na zdjęciach ten piękny czas, czas wyczekiwania, wielkiej niewiadomej i radości nadchodzących dni.

Gorąco namawiam wszystkie przyszłe mamy na sesje z brzuszkiem, kiedy wszystko minie fajnie będzie powspominać, a kiedy maleństwo dorośnie pokazać mu jak cudownie było być tak blisko siebie

Sesja Narzeczeńska

Taka sesja to rodzaj fotografii, która ma uwiecznić obrazem chwile w trakcie narzeczeństwa. To idealna forma pokazania znajomości, piękna Waszej relacji, przygotowań do ślubu. Opowiadam o Was, fotografując Waszą historię.

Sesje Sensualne

Sesja sensualna Łomża – sensualne sesje kobiece oraz sesje we dwoje.

Pokazuję miłość, zamkniętą w obrazie. Sensualność i namiętność między dwojgiem ludzi, niesamowicie inspiruje. W trakcie sesji dbam o klimat. Ważny jest dla mnie komfort fotografowanej pary.