Fotografia z sercem

O mnie

Kadrowe historie ta fotografia jest dla mnie czymś magicznym, pozwala zatrzymywać czas i niejednokrotnie przekazać odbiorcy znacznie więcej niż słowa. Zawsze kiedy sięgam po aparat, staram się uchwycić emocje, spontaniczność, naturalność i lekkość.

Fotografia to moje hobby, które pozwala rozwijać umiejętności fotograficzne i zdobywać doświadczenia w różnych warunkach oświetleniowych. Taki styl fotografii ślubnej polega na uchwyceniu naturalnych i autentycznych momentów, które tworzą historię tego jednego, wyjątkowego dnia, takie jak uśmiechy, łzy radości. W takiej fotografii ważne jest zatrzymanie nie tylko pięknych, ale również intymnych i emocjonalnych chwil, które przypomną parze i ich rodzinie o tym wyjątkowym dniu. 

Czasami mam pobrudzoną koszulę przez kwitnące mlecze, czasami wracam z szyją pogryzioną przez komary, czasami mokre buty  itd…. ale kocham to! Czego się nie robi, dla uśmiechu i zadowolenia osób, którzy powierzają mi uchwycenie tak ważnych chwil?! Fajny jest też moment przekazania zdjęć wydrukowanych na papierze. Takie zdjęcia smakują lepiej, bo pachną autentycznością. 

Fotografia jest jedną z nielicznych form sztuki, która pozwala zatrzymać chwilę na zawsze i dlatego motto  Moje kadry Wasze wspomnienia zatrzymane w 1/100 sekundy przypomina, że dzięki fotografii, przyszłe pokolenia będą mogły przeżywać na nowo te chwile razem z parą młodą, i przypominać sobie o tym wyjątkowym dniu.

 

Kadrowe historie byście mogli po latach godzinami wspominać ten dzień! 

Media społecznościowe

Pozostałe informacje o mnie i mojej pasji znajdziesz w mediach społecznościowych.

Opinie moich Klientów

Aleksandra Getek-Kloc

Rafał jako fotograf na naszym ślubie spisał się znakomicie 😊. Jest profesjonalistą, pasjonatem, bardzo się stara i widać to na każdym kroku. Podczas wesela jest wręcz niezauważalny dzięki czemu goście czują się komfortowo, a zdjęcia wychodzą bardzo naturalnie- w pełni oddają nastrój i emocje podczas tak ważnego dnia. Podczas naszej sesji ślubnej widać było w nim artystę, pełne zaangażowanie, a przy okazji ciepło które daje poczucie pewności przed obiektywem.
Zdjęcia są przepiękne, naturalne, magiczne!
Z czystym sumieniem poleciłabym Go dalej na różnego rodzaju sesje, śluby i wesela 😍

Daria Dąbrowska

Super Fotograf i profesjonalizm! Zdjęcia przepiękne, miła i przyjazna atmosfera w trakcie sesji. Dobry kontakt caly czas podczas trwania umowy. Polecam z czystym sumieniem

Emilia Mazurek

Polecam Pana Rafała na każdą okazję ♡
ładne zdjęcia, przyjazna atmosfera, zero problemów, dobre rady 😀😀

Emilia Ef

Polecam! Świetny fotograf, nie dość, że efekt końcowy zdjęć jest wyśmienity, to kontakt i atmosfera jest super! Pan Rafał jest „niewidcznym fotografem” nie wiadomo nawet, kiedy robi zdjęcia , a później wychodzą takie ładne! 😍😍