Fotografia z sercem

O mnie

Nazywam się Rafał Lesicki. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki cudownych dzieci. Śmiało mogę powiedzieć, że to oni są dla mnie pełnią szczęścia, ale ten setny procent spełnienia i satysfakcji daje mi moja pasja. Fotografia jest dla mnie czymś magicznym, pozwala zatrzymywać czas i niejednokrotnie przekazać odbiorcy znacznie więcej niż słowa. Zawsze kiedy sięgam po aparat, staram się uchwycić emocje, spontaniczność, naturalność i lekkość. Zależy mi na niebanalności i na efekcie 'wow’. 

Czasami mam pobrudzoną koszulę przez kwitnące mlecze, czasami kolano wytarte przez rozgrzany zachodzącym słońcem asfalt, czasami wracam z szyją pogryzioną przez komary, czasami mokre buty, drzazga w palcu itd…. ale kocham to! Czego się nie robi, dla uśmiechu i zadowolenia osoby, która powierza mi uchwycenie tak ważnych chwil?! Fajny jest też moment przekazania zdjęć wydrukowanych na papierze. Takie zdjęcia smakują lepiej, bo pachną autentycznością. Papier jest doskonałym nośnikiem, fotografie można dotknąć, poczuć. Zawieszone na ścianie czy postawione na biurku są z nami na co dzień i częściej dają nam możliwość powrotu wspomnień, niż te .jpg na twardym dysku. Chociaż oczywiście klient dostaje ode mnie również zdjęcia w formie cyfrowej.

Media społecznościowe

Pozostałe informacje o mnie i mojej pasji znajdziesz w mediach społecznościowych.

Opinie moich Klientów

Aleksandra Getek-Kloc

Rafał jako fotograf na naszym ślubie spisał się znakomicie 😊. Jest profesjonalistą, pasjonatem, bardzo się stara i widać to na każdym kroku. Podczas wesela jest wręcz niezauważalny dzięki czemu goście czują się komfortowo, a zdjęcia wychodzą bardzo naturalnie- w pełni oddają nastrój i emocje podczas tak ważnego dnia. Podczas naszej sesji ślubnej widać było w nim artystę, pełne zaangażowanie, a przy okazji ciepło które daje poczucie pewności przed obiektywem.
Zdjęcia są przepiękne, naturalne, magiczne!
Z czystym sumieniem poleciłabym Go dalej na różnego rodzaju sesje, śluby i wesela 😍

Daria Dąbrowska

Super Fotograf i profesjonalizm! Zdjęcia przepiękne, miła i przyjazna atmosfera w trakcie sesji. Dobry kontakt caly czas podczas trwania umowy. Polecam z czystym sumieniem

Emilia Mazurek

Polecam Pana Rafała na każdą okazję ♡
ładne zdjęcia, przyjazna atmosfera, zero problemów, dobre rady 😀😀

Emilia Ef

Polecam! Świetny fotograf, nie dość, że efekt końcowy zdjęć jest wyśmienity, to kontakt i atmosfera jest super! Pan Rafał jest „niewidcznym fotografem” nie wiadomo nawet, kiedy robi zdjęcia , a później wychodzą takie ładne! 😍😍