Dominika i Marcin przysięgę złożyli pod koniec lipca. Lipiec to popularny miesiąc na ślub i wesele, ponieważ pogoda jest zazwyczaj ciepła i słoneczna. Sakramentalne Tak powiedzieli sobie w Parafii św. Antoniego Padewskiego w Stawiskach. Goście wraz z nowożeńcami bawili się w Kolnie w bardzo klimatycznym miejscu jakim jest Dwór Rogiński  https://dworroginski.pl   

Dominika i Marcin plener ślubny zaplanowali na jesień. 

Jesienny plener ślubny może być pięknym i romantycznym doświadczeniem dla pary młodej. Kolory liści, ciepłe barwy słońca i naturalne oświetlenie tworzą piękne tło dla zdjęć. Można wykorzystać takie miejsca jak parki, lasy, pola, łąki czy rzeki i jeziora. Warto również wykorzystać dekoracje jesienne, takie jak dynie czy kasztany, jako elementy kompozycji. Trzeba pamiętać, aby zabrać odpowiednie ubranie dla pary młodej i dla fotografa, ponieważ jesień może być chłodna i wilgotna.

Plener ślubny Dominiki i Marcina Najlepszym sposobem na uchwycenie tych chwil jest wykonanie szczerych ujęć. Uchwyciłem część tego uczucia i wyglądu, który dzieje się w danym momencie. W miarę upływu lat na zawsze mają wspomnienia tamtych chwil. Najlepszą rzeczą w plenerach jest całe piękno otaczającej ich natury. Uchwycenie jesiennego liścia lub oszałamiającego zachodu słońca może stworzyć idealny nastrój. 

Z Dominiką i Marcinem miałem okazję spotkać przed ślubem na sesji narzeczeńskiej. Była to wyjątkowa sesja narzeczeńska szaleństwo w śniegu na sankach. akie zdjęcia to nowy trend, który zaczyna przyswajać wielu fotografów. Sesje narzeczeńskie pozwalają przełamać niechęć bycia przed obiektywem. W tym dniu rozmawiamy o wszystkim i o niczym. Po takiej sesji przyszła para młoda wie kto kryje się za obiektywem co skutkuję dobrą współpracą podczas zdjęć w dniu ślubu, a przede wszystkim w dniu pleneru ślubnego.

Picnook - online blogging tool