Małgorzata i Dariusz ślub oraz wesele huczało wiosną tego roku. Obcasy młodzi oraz goście ździerali w Wisących Ogrodach nad Narwią  https://www.facebook.com/wiszaceogrodynadnarwia

Podlasie jest pięknym i malowniczym regionem, który jest idealnym miejscem dla osób, które chcą poczuć magię miłości. Jego piękne krajobrazy, tradycje i kultura tworzą niepowtarzalny klimat, który sprzyja romantyzmowi. Podlasie jest regionem, w którym można odkryć piękne miasta, a także malownicze wioski i miasteczka. Podlasie jest także regionem, w którym można skosztować lokalnych potraw oraz bawić się na wyjątkowych weselach!

Małgorzata i Dariusz na plener ślubny wybrali las Jednaczewski 

 Leśne krajobrazy są często wykorzystywane w  sesjach zdjęciowych, ponieważ są piękne, naturalne i pozwalają na uchwycenie różnorodności krajobrazów.

Zachód słońca na polanie to piękny widok, który może być uchwycony na zdjęciu. Polana to miejsce, gdzie drzewa są rzadziej rozmieszczone, dając miejsce na rozległe widoki i pozwalając na zobaczenie zachodu słońca bez przeszkód. W tle zachodu słońca na polanie można uchwycić drzewa i krajobrazy leśne, które tworzą piękne tło dla czerwonych, pomarańczowych i żółtych barw, które pojawiają się na niebie podczas zachodu słońca. 

 

 

Picnook - online blogging tool

 

Suknia https://www.facebook.com/SimpleWeddingDress/

Buty Gosi https://www.facebook.com/profile.php?id=100035400356311

Makijaż https://www.facebook.com/profile.php?id=100066512334297

Fryzura ślubna  https://www.facebook.com/profile.php?id=100068978242506

Fryzura plener https://www.facebook.com/profile.php?id=100066512334297

Florystka https://www.facebook.com/kwiaciarnialyse