Wrześniowe szaleństwo Kinga i Marcin
Miłość chcemy czy nie, wcześniej czy później Dopadnie nas. Bez Miłości nie ma radości, to być tu i teraz, czuć, przeżywać, Kochać i być Kochanym! Kinga i Marcin to idealny przykład!

Wrześniowy ślub to także okazja, by wykorzystać piękno jesiennej przyrody do dekoracji przyjęcia. Kolory jesieni, takie jak czerwień, pomarańcz, złoto i brąz, doskonale wpisują się w klimat ślubu i wesela.

Organizując ślub i wesele we wrześniu, warto pamiętać o rezerwacji sali weselnej i innych usług wcześniej. Wrzesień jest popularnym miesiącem na organizację przyjęć, dlatego terminy szybko się zapełniają. Warto też zwrócić uwagę na pogodę i mieć plan B, na wypadek deszczu.

Najważniejsze jest jednak, by nie tracić optymizmu i dobrego nastroju, niezależnie od pogody. Wesele to przede wszystkim radość i miłość, a te elementy są ważniejsze niż pogoda za oknem.

Wesele we wrześniu to okazja do dobrej zabawy, smacznej kuchni i niezapomnianych wspomnień.

Zdjęcia ślubne w deszczu mogą być niezwykle romantyczne i oryginalne. Deszcz, kiedy zostanie odpowiednio uchwycony, może dodać zdjęciom niepowtarzalnego klimatu i głębi.

Aby uchwycić piękno deszczu na zdjęciach, ważne jest, aby fotograf umiejętnie dobrał parametry ekspozycji. Deszcz może być trudny do uchwycenia, dlatego ważne jest aby fotograf posiadał doświadczenie w fotografowaniu w trudnych warunkach pogodowych, oraz dysponował odpowiednim sprzętem, by uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Jesienny plener ślubny to piękne i unikalne doświadczenie. Jesień to pora roku charakteryzująca się ciepłymi barwami liści, które przybierają różne odcienie czerwieni, żółci i pomarańczy. Taki krajobraz może stworzyć piękne i niepowtarzalne tło dla zdjęć ślubnych. Jesienny plener ślubny może obejmować sesję w parku, w lesie, w otoczeniu jesiennych krajobrazów. Jesienny plener ślubny może być również okazją do uwiecznienia malowniczych zachodów słońca, które tworzą wyjątkowe i romantyczne tło dla zdjęć. Jednakże plener ślubny jesienią może być podatny na zmienną pogodę, dlatego ważne jest przygotowanie się i wybranie odpowiedniego miejsca, które będzie oferować schronienie w przypadku deszczu.

Zdjęcia ślubne z drona to coraz popularniejszy sposób na uwiecznienie pięknych chwil związanych z uroczystością zaślubin. Użycie drona pozwala na uchwycenie unikalnych i oryginalnych ujęć z lotu ptaka, które dają niepowtarzalne perspektywy i uwieczniają piękne krajobrazy. Fotografowanie z drona pozwala na uchwycenie zdjęć z lotu ptaka dzięki czemu można uwiecznić piękno całego terenu wokół, np. budynki, krajobraz, plenery. Oferuję usługę fotografowania z drona zachęcam do skorzystania z tej usługi, ponieważ zdjęcia z lotu ptaka są unikalne. 

Kinga i Marcin przed ślubem mieli okazję być przed moim obiektywem to była sesja narzeczeńska. Mimo złej pogody i pośpiechu przed nadciągającą burzą w przeciągu godziny zrobiliśmy piękne kadry. Podlasie to piękny region w Polsce, który oferuje wiele ciekawych miejsc do wykonania sesji narzeczeńskiej. Sesje narzeczeńskie pozwalają przełamać niechęć bycia przed obiektywem. W tym dniu rozmawiamy o wszystkim i o niczym. Po takiej sesji przyszła para młoda wie kto kryje się za obiektywem co skutkuję dobrą współpracą podczas zdjęć w dniu ślubu, a przede wszystkim w dniu pleneru ślubnego

Picnook - online blogging tool