Emilia i Konrad reportaż ślubny. Reportaż ślubny to rodzaj fotografii, która dokumentuje ważne momenty i emocje związane z ceremonią ślubną oraz przyjęciem weselnym. Reportaż ślubny jest zazwyczaj przedstawiany w formie zbioru zdjęć, które tworzą opowieść o parze młodej, ich rodzinie i przyjaciołach, a także o atmosferze i detalach ceremonii i przyjęcia. Reportaż ślubny jest uważany za bardziej artystyczny i autentyczny niż typowe zdjęcia ślubne, ponieważ pozwala na uchwycenie niezwykłych momentów, które często przemijają niezauważone. 

Emilia i Konrad sesję plenerową zaplanowali w Pałacu Branickich w Białymstoku to popularny wybór dla par młodych, które chcą uwiecznić miłości w pięknym i historycznym otoczeniu. Pałac Branickich w Białymstoku to piękny, barokowy pałac zbudowany w latach 1742-1751 dla Jana Klemensa Branickiego, ówczesnego starosty białostockiego. Pałac znajduje się w centrum miasta i jest jednym z najważniejszych zabytków Białegostoku.

Z Emilią i Konradem spędziłem kilka godzin na sesji narzeczeńskiej to był dobrze spędzony czas. Sesja narzeczeńska w sadzie jabłoni to sesja zdjęciowa, podczas której pary Emilia i Konrad uwiecznili swoją miłości w otoczeniu drzew jabłoni. Jest to popularny motyw fotograficzny, ponieważ drzewa jabłoni są często kojarzone z pięknem natury, radością i owocami, które symbolizują plony miłości. Po takiej sesji przyszła para młoda wie kto kryje się za obiektywem co skutkuję dobrą współpracą podczas zdjęć w dniu ślubu, a przede wszystkim w dniu pleneru ślubnego.

 

 

Picnook - online blogging tool