Fotografia z Sercem.

Nazywam się Rafał Lesicki. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki cudownych dzieci. Śmiało mogę powiedzieć, że to oni są dla mnie pełnią szczęścia, ale ten setny procent spełnienia i satysfakcji daje mi moja pasja. Fotografia jest dla mnie czymś magicznym, pozwala zatrzymywać czas i niejednokrotnie przekazać odbiorcy znacznie więcej niż słowa. Zawsze kiedy sięgam po aparat, staram się uchwycić emocje, spontaniczność, naturalność i lekkość. Mam oko do nietypowych ujęć- zależy mi na niebanalności i na efekcie 'wow'. Słucham oczekiwań klienta, ale często mam też własne wizje i pomysły na kreatywne zdjęcia.

Czasami mam pobrudzoną koszulę przez kwitnące mlecze, czasami kolano wytarte przez rozgrzany zachodzącym słońcem asfalt, czasami wracam z szyją pogryzioną przez komary, czasami mokre buty, drzazga w palcu itd…. ale kocham to! Czego się nie robi, dla uśmiechu i zadowolenia osoby, która powierza mi uchwycenie tak ważnych chwil?! Fajny jest też moment przekazania zdjęć wydrukowanych na papierze. Takie zdjęcia smakują lepiej, bo pachną autentycznością. Papier jest doskonałym nośnikiem, fotografie można dotknąć, poczuć. Zawieszone na ścianie czy postawione na biurku są z nami na co dzień i częściej dają nam możliwość powrotu wspomnień, niż te .jpg na twardym dysku. Chociaż oczywiście klient dostaje ode mnie również zdjęcia w formie cyfrowej.

Zatem jeśli chcecie wpaść mi w oko-zapraszam do kontaktu 🙂

Rafał

Aleksandra Getek-Kloc
 
Rafał jako fotograf na naszym ślubie spisał się znakomicie 😊. Jest profesjonalistą, pasjonatem, bardzo się stara i widać to na każdym kroku. Podczas wesela jest wręcz niezauważalny dzięki czemu goście czują się komfortowo, a zdjęcia wychodzą bardzo naturalnie- w pełni oddają nastrój i emocje podczas tak ważnego dnia. Podczas naszej sesji ślubnej widać było w nim artystę, pełne zaangażowanie, a przy okazji ciepło które daje poczucie pewności przed obiektywem.
Zdjęcia są przepiękne, naturalne, magiczne!
Z czystym sumieniem poleciłabym Go dalej na różnego rodzaju sesje, śluby i wesela 😍.
 
 Marta Kurpiewska  poleca stronę Rafał Lesicki.
14 maja · 
Cudowne zdjęcia, przemiły fotograf i bardzo miła współpraca 😊😊

Maalwina Białobrzeska  poleca stronę Rafał Lesicki.
29 grudnia 2018 · 
Polecam pełen profesjonalizm 😊 miła atmosfera podczas sesji. Zdjęcia naturalne , piękne wspaniała pamiątka na lata . Bardzo dziękujemy 😊😍


Izabela Grabowska
  poleca stronę Rafał Lesicki.
24 listopada 2018 · 
Świetne zdjęcia! Polecam📸


Olga Lipińska
  poleca stronę Rafał Lesicki.
1 listopada 2018 · 
Świetny fotograf, przemiły człowiek, piękne zdjęcia. Polecam gorąco

Renata Sobczak Drozdz  poleca stronę Rafał Lesicki.
31 października 2018 · 
Gorąco polecam! Profesjonalnie i z uśmiechem!!!


Beata Kijek  poleca stronę Rafał Lesicki.
31 października 2018 · 
Polecam. Bardzo dobry fotigraf.

Iwona Duchnowska  poleca stronę Rafał Lesicki.
29 października 2018 · 
Cudowne ujęcia, swobodna atmosfera. Cała sesja przebiegała radośnie i naturalnie. Pan Rafał ma umiejętność wydobywania tego co piękne nie zatracajac naturalności. Polecam w 100%. Gwarantuję, że będziecie Państwo zadowoleni!!!


Waio La
  poleca stronę Rafał Lesicki.
30 października 2018 · 
Ma świetną intuicję i refleks! Zdolny i przemiły fotograf. Miałam niejedną okazję przekonać się o tym😊 Serdecznie polecam!

Agnieszka Gołaszewska  poleca stronę Rafał Lesicki.
29 października 2018 · 
Jego fotografie są obrazem uczuć i emocji jakie chcemy uwiecznić, zdecydowanie polecam 👍👍👍👍👍☺️☺️☺️☺️

Martyna Ormanowska  poleca stronę Rafał Lesicki.
8 listopada 2018 · 
Pełen profesjonalizm i talent 
🙂 Jesteśmy bardzo zadowoleni, piękne zdjęcia, są perły, które niewątpliwie są dla Nas wspaniałą pamiątka. Nie zawiedziecie się wybierając właśnie Rafała. Po prostu solidna firma👌

Przemek Stachelek  poleca stronę Rafał Lesicki.
4 listopada 2018 · 
Pełen profesjonalizm, po pełnej śmiechu sesji zostały nam świetne zdjęcia i miłe wspomnienia. Bardzo gorąco polecam, super atmosfera i konkretny człowiek!

Sylwia Wojsław  poleca stronę Rafał Lesicki.
30 października 2018 · 
Świetny fotograf, polecam serdecznie 😅